Bezpłatny kurs komputerowy ECDL Profile

Dział Kadr i Płac WUM informuje o możliwości uczestnictwa w bezpłatnym kursie komputerowym ECDL Profile oraz egzaminie umożliwiającym zdobycie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Kurs jest skierowany do osób:

• w wieku powyżej 25 lat
  • które uczą się, pracują lub zamieszkują na terenie województwa mazowieckiego,
  • posiadają wykształcenie co najwyżej średnie (nie kwalifikują się osoby z wykształceniem wyższym czy ukończonym studium policealnym lub pomaturalnym),
  • nie uczestniczyły w latach 2013-2015 w bezpłatnych szkoleniach komputerowych współfinansowanych z UE, w ramach programu POKL,
  • nie są na emeryturze ani rencie.

którym zależy na uzyskaniu kwalifikacji lub nabyciu kompetencji komputerowych potrzebnych w życiu zawodowym i osobistym oraz  na uzyskaniu międzynarodowego certyfikatu ECDL.

Ramowy program rozwijanych podczas kursu umiejętności:

• Umiejętność samodzielnej pracy przy komputerze z MS Windows oraz programami biurowymi MS Word, MS Excel,
  • Umiejętność wyszukiwania informacji i korzystania z sieci Internet (min. wyszukiwarka Google, Microsoft bing, email, skype, korzystania z e-administracji, Facebook, Tweeter, Linkedin, Dropbox, Evernote),
  • Umiejętność radzenia sobie z prostymi problemami informatycznymi (min.programy antywirusowe chroniące prywatność CCleaner, Adblock).

Najbliższy termin szkolenia to 12.11-18.12.2016 r. (80 godzin). Szkolenie odbywa się w systemie weekendowym.

Więcej informacji: https://www.seka.pl/bezplatne-szkolenia-komputerowe-ecdl-na-mazowszu/.

Osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z firmą SEKA S.A.: tel. (22) 517 88 05, e-mail. ecdl.warszawa@seka.pl. Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać indywidualnie i bezpośrednio u organizatora szkolenia.

Pracownicy WUM, którzy wezmą udział w szkoleniu i uzyskają certyfikat, proszeni są o dostarczenie kopii do Działu Kadr i Płac.”