Konkurs na najlepszy artykuł "Czy studia w Polsce przygotowują do kariery"

Magazyn Akademicki "Koncept" ogłosił konkurs na najlepszy artykuł "Czy studia w Polsce przygotowują do kariery". Wszyscy zainteresowani udziałem proszeni są o wysłanie do redakcji (na adres: redakcja@gazetakoncept.pl), najpóźniej do 31 grudnia 2014 r., pracy o długości nie przekraczającej 4 tys. znaków (ze spacjami).

Zwycięzca najlepszej pracy otrzyma w nagrodę Lenovo Yoga Tablet 10. Poza główną nagrodą, dla 5 pozostałych wyróżnionych autorów prac, nagrody książkowe ufunduje wydawnictwo The Facto.  Prace zostaną ocenione przez jury, w którego skład wejdą zawodowi dziennikarze.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w styczniowym numerze Konceptu, na www.gazetakoncept.pl, a także na profilu FB gazety. Wszystkie wyróżnione artykuły zostaną opublikowane na łamach Konceptu.