Szafki studenckie w Centrum Biblioteczno Informacyjnym - ważna informacja / Student 's lockers - importatant notice

W związku z potrzebą wymiany zamków w szafkach studenckich w Centrum Biblioteczno Informacyjnym  na parterze prosimy o ich opróżnienie do dnia 22.12.2014 r. (początek wakacji zimowych) i pozostawienie kluczyków w zamkach. Po tym terminie szafki, w których brak będzie klucza zostaną komisyjnie otwarte, a ich zawartość zostanie zdeponowana w magazynie.

Due to the need of replacing locks on students' lockers in the Library and Information Centre on the ground floor, please empty them to December 22nd (the beginning of the winter holidays) and leave the keys in the locks. After that date, all locked lockers will be open, and their content will be deposited in the storage.