Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Data wydarzenia
Warszawa, PGE Narodowy
Opis wydarzenia

Wykaz jednostek i kół naukowych, które będą reprezentować Warszawski Uniwersytet Medyczny podczas tegorocznego Pikniku:

• Katedra i Zakład Biologii Ogólnej i Parazytologii WUM; tytuł pokazu: Nieznajomi wewnątrz nas.
  • Koło Naukowe Biotechnologii Roślin Leczniczych "Herba" Wydziału Farmacji, tytuł pokazu: Metody stosowane w hodowli in vitro roślin leczniczych.
  • Studenckie Koło Naukowe "Kindley" przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM; tytuł pokazu: Chirurgia i transplantologia.
  • Studenckie Koło Naukowe przy I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM; tytuł pokazu: Miażdżący problem.
  • Studenckie Koło Naukowe Położnych Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WUM; tytuł pokazu: Być położną.
  • Studenckie Koło Naukowe Dietetyków przy Zakładzie Żywienia Człowieka WUM; tytuł pokazu Z czego składa się nasze ciało?
  • Studenckie Koło Naukowe "BeLIVERS" dla Studentów Wydziału Nauki o Zdrowiu przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM; tytuł pokazu: Transplantologia okiem młodej instrumentariuszki.
  • Studenckie Koło Naukowe "Cerebrum"przy Zakładzie Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Farmaceutycznego; tytuł wykładu:Tajniki funkcjonowania naszego umysłu. Choroby neuropsychiatryczne

Szczegółowe informacje na stronie

Patronat
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Komisja Europejska - Przedstawicielstwo w Polsce