Konferencja pt. „Przestępczość farmaceutyczna. Sfałszowane leki”

Data wydarzenia
Szkoła Policji w Pile
Opis wydarzenia

Celem konferencji jest wzbogacenie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w zakresie m. in. metod wykrywania sfałszowanych leków, sposobów zabezpieczania leków przed fałszowaniem oraz związanej z tym przestępczości internetowej. Przedstawione zostaną również możliwości merytorycznej współpracy ekspertów reprezentujących różne dziedziny, poruszona zostanie także kwestia roli farmaceuty jako eksperta i biegłego w zakresie identyfikowania zagrożeń dla zdrowia i życia pacjentów.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele m. in.  Komendy Głównej Policji, jednostek terenowych i szkół Policji, Prokuratury, Straży Granicznej, Służby Celnej, Narodowego Instytutu Leków oraz Wydziału Farmaceutycznego WUM.

Organizator
Szkoła Policji w Pile, Biuro Służby Kryminalnej Komendy Głównej Policji oraz Wydział Farmaceutyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego