Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021/Mental Health Awarness Days 2021)

Data wydarzenia
Miejsce
Inauguracja Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021 - 19 kwietnia o godz. 14.00 na Microsoft Teams
Opis wydarzenia

W dniach 19-25 kwietnia odbędą się na WUM Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021 (ang. Mental Health Awarness Days 2021) organizowane przez anglojęzyczne Psychologiczne Studenckie Koło Naukowe PSYCHE, Zakład Psychologii i Komunikacji Medycznej WUM oraz Uniwersytecką Poradnię Psychologiczną WUM – Punkt Konsultacyjny WUM pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dra hab. Zbigniewa Gacionga. Jest to druga edycja Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego na WUM, pierwsza miała miejsce w marcu 2020 r.

Głównym celem Dni jest zwiększenie wśród studentów i pracowników WUM świadomości w zakresie dobrostanu psychicznego, uwrażliwienie na problemy psychologiczne oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób doświadczających trudności natury psychologicznej.

W trakcie Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021 odbędą się między innymi kierowane do studentów warsztaty psychoedukacyjne i promujące zdrowie psychiczne, spotkania integracyjne oraz godziny otwarte Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej, umożliwiające studentom e-wizytę w poradni bez wcześniejszego umówienia.

Na inaugurację Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021 zapraszamy 19 kwietnia o godz. 14.00 na Microsoft Teams (zespół Mental Health Awareness Days 2021, kod: rf3iq3c, link do zespołu: http://bit.ly/MHAD2021).

Językiem przewodnim Dni jest angielski, stąd nazwy poszczególnych wydarzeń podane są w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie Fb wydarzenia: MUW Mental Health Awareness Days 2021 (www.facebook.com/MUWMentalHealthAwarenessDays).

Organizator
Patronat
JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dra hab. Zbigniewa Gacionga.