Niecodzienna sesja z okazji Międzynarodowego Roku Pielęgniarki i Położnej

Z okazji tegorocznych obchodów Międzynarodowego Roku Pielęgniarki i Położnej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego UCK WUM odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa z udziałem studentów i absolwentów kierunków pielęgniarstwo i położnictwo.

Położnictwo reprezentowali: student studiów licencjackich - Szymon Kiełbasiński oraz absolwentki: dr Sabina Stadnicka i mgr Zuzanna Zawadzka, które pracują na Oddziale Klinicznym Położnictwa i Perinatologii UCK WUM. Przedstawicielami pielęgniarstwa byli: student studiów licencjackich – Michał Czaplicki oraz studenci studiów magisterskich: Zuzanna Strząska-Kliś - pracująca w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii - Pododdział Opieki Pooperacyjnej - Kardiochirurgicznej, oraz Gilbert Kolbe - pracujący na Oddziale Pooperacyjnym Kardiochirurgicznym.

Sesja powstała z inicjatywy Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM. Zdjęcia wykonał Michał Teperek z Działu Fotomedycznego WUM.