Bezpłatny dostęp do platformy wirtualnego pacjenta InSimu dla studentów WUM

W grudniu wszyscy studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mogą testować innowacyjne narzędzie edukacyjne – platformę wirtualnego pacjenta InSimu. Jest to wspólna inicjatywa Centrum Symulacji Medycznych WUM oraz Zakładu Informatyki Medycznej i Telemedycyny WUM. Dla studentów zaplanowano dwa wydarzenia specjalne, podczas których będą mogli poznać wszystkie funkcjonalności InSimu. To pierwszy z tegorocznych testów, do których zaproszono studentów.

Zapraszamy do testów wirtualnego pacjenta InSimu od 2. do 15. grudnia. W tych dniach odbędą się dwa wydarzenia specjalnie zorganizowane tylko dla studentów WUM: Gastroenterology Challenge i Cardiology Challenge. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę i ocenić aplikację w pełnych funkcjonalnościach. Osoby zainteresowane muszą pobrać aplikację ze sklepu AppStore lub Google Play i użyć kodu promocyjnego: 52XHNHYJ. Zachęcamy do rejestracji już dziś!

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://pages.insimu.com/insimu-medical-university-of-warsaw/