Pożegnanie osób odchodzących na emeryturę

20 listopada w auli wykładowej im. Prof. Janusza Piekarczyka odbyła się uroczystość pożegnania odchodzących na emeryturę nauczycieli akademickich i pracowników Uczelni niebędących nauczycielami akademickimi. W spotkaniu uczestniczyli: Rektor prof. Mirosław Wielgoś, Prorektor ds. Personalnych i Organizacyjnych prof. Piotr Małkowski, Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii prof. Jadwiga Turło, Zastępca Przewodniczącego Rady Uczelni WUM prof. Bolesław Samoliński, Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr hab. Joanna Gotlib, Prodziekani wydziałów Uczelni: prof. Marcin Grabowski, dr hab. Magdalena Malejczyk oraz władz administracyjnych z Kanclerz Małgorzatą Rejnik.

Rektor prof. Mirosław Wielgoś w imieniu własnym i władz Uczelni podziękował osobom odchodzącym w 2019 roku na emeryturę za pracę i dotychczasowe dokonania. „Zdaję sobie sprawę z pewnej nostalgii dzisiejszej uroczystości, niemniej mam nadzieję, że wspólne spotkanie ma charakter radosny i pełen satysfakcji” – mówił. Podkreślił, że pomimo zmiany statusu formalno-prawnego, emerytowani pracownicy naukowi pozostaną integralną i niezwykle ważną częścią naszej społeczności akademickiej, a Uczelnia nadal będzie obficie czerpała z ich wiedzy i doświadczenia. Wyraził także nadzieję, że więź odchodzących na emeryturę z WUM będzie nadal trwała i w różnej formie będą utrzymywać kontakt z Uczelnią. Życzył długich lat w zdrowiu i pomyślności.

W trakcie ceremonii uczestnikom spotkania wręczono listy gratulacyjne z podziękowaniami oraz okolicznościowe upominki.

Spotkanie, przygotowane przez Pion ds. Personalnych i Organizacyjnych kierowany przez Dyrektor Ewę Kaczmarek, zakończyło pamiątkowe zdjęcie i uroczysty obiad.

Kamilla Walczak
Dział Prasowy WUM

Fot. Jarosław Oktaba

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z przedmiotowego wydarzenia została wykonana fotorelacja.
Ponadto informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO: http://www.wum.edu.pl/files/dokumenty/klauzula_informacyjna.pdf