Konkurs Student-Wynalazca

Politechnika Świętokrzyska zaprasza studentów WUM do udziału w 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/ współtwórcami wynalazku lub wzory użytkowego/ przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonym do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Pięciu laureatów, wybranych spośród zgłoszonych, będzie prezentowało swoje rozwiązania na 48. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 25-29 marca 2020.

Nabór zgłoszeń do konkursu będzie trwać do 25.01.2020 r.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.cowi.tu.kielce.pl