Pierwsze posiedzenie Rady do spraw Kształcenia

5 listopada br. odbyło się pierwsze posiedzenie nowo utworzonej Rady ds. Kształcenia. W spotkaniu udział wzięli: prof. dr hab. Barbara Górnicka - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, pełniąca funkcję Przewodniczącej Rady oraz powołani członkowie: prof. Marcin Wojnar, prof. Dorota Olczak-Kowalczyk (w zastępstwie prof. Elżbiety Mierzwińskiej-Nastalskiej), prof. Piotr Wroczyński, dr hab. Joanna Gotlib, dr hab. Dariusz Białoszewski, prof. Bożena Kociszewska-Najman, prof. Piotr Dziechciarz, dr Antonina Doroszewska, mgr Barbara Koziarkiewicz, Katarzyna Plona i mgr Andrzej Patyra.

Podczas spotkania omówione zostały zadania Rady wskazane w Statucie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, działania na rzecz dydaktyki i podnoszenia jakości kształcenia wskazane w Strategii Rozwoju WUM, które zostały zrealizowane w latach 2017-2019 oraz zaplanowane na najbliższy rok akademicki.

Zebrani wskazali najważniejsze kwestie do przedyskutowania związane z dydaktyką i uzgodnili tematy najbliższych posiedzeń, które będą odbywały się co miesiąc.

Fot. Jarosław Oktaba