Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- lekarzy świadczących usługi w karetce specjalistycznej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Rehabilitation Clinic in Brandýs nad Orlicí  szuka fizjoterapeuty i terapeuty zajęciowego.
Pisemne oferty z ustrukturyzowanym CV prosimy przesyłać na adressekretariat@rehabilitacniustav.cz

Oferta

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Zakładu Patofizjologii Katedry Patofizjologii.

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Zakładu Kardiologii Inwazyjnej i Elektrokardiologii III Katedry Kardiologii.

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Oddziału Klinicznego Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego Katedry Psychiatrii i Psychoterapii.

Oferta

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Katedry Zdrowia Środowiskowego.

Termin przyjmowania ofert do 08.12.2017

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej.

Termin przyjmowania ofert do  27.12.2017

Termin przyjmowania ofert do 11.12.2017