Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Wojewódzki Samorządowy Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Eugeniusza Wilczkowskiego zatrudni lekarzy psychiatrów.

Oferta

Dziekan Wydziału  Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, konkursy na funkcję kierownika:

Zakładu Biologii Molekularnej Katedry Biologii Molekularnej

Zakładu Nutrigenomiki i Bromatologii Katedry Biologii Molekularnej

Katedry Biologii Molekularnej

Kolegium Kształcenia Podyplomowego

Oferta

Termin przyjmowania zgłoszeń - do 8 czerwca 2018r.

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasz konkurs na stanowisk kierownika w:

Katedry i Kliniki Laryngologii

Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Meatbolicznych

Katedry i Kliniki Chirurgii Układu Pokarmowego

Termin składania ofert - do 30 maja 2018 r

Dyrektor Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie ogłasza konkurs na stanowiska:

Położnej Oddziałowej oddziału Endokrynologii Ginekologicznej oraz Położnej/Pielęgniarki oddziału Neonatologii i Patologii Noworodka.

Termin składania ofert - do 24 maja 2018 r

[oferta w pliku pdf]

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika:

Katedry i Kliniki Kardiologii

Katedry Pediatrii

Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa Katedry Zdrowia Kobiety

Oddziału Klinicznego Pediatrii Katedry Pediatrii

Zakładu Pielęgniarstwa i Społecznych Problemów Medycznych

Zakładu Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa

Zakładu Seksuologii Katedry Zdrowia Kobiety

Termin przyjmowania zgłoszeń do 23 maja 2018

Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowiska:

Katedry i Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej
oferta

Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej
oferta

Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiochirurgii, Transplantologii Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej

Katedry i Zakładu Radiologii Lekarskiej i Radiodiagnostyki

Katedry Onkologii i Radioterapii

Katedry Patofizjologii i Endokrynologii

Kliniki Endokrynologii Nowotworów Neuroendokrynnych

Kliniki Radioterapii
oferta

Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Schorzeń Kardiometabolicznych

Oddziału Klinicznego Ortopedii

Zakładu Badania i Leczenia Bólu

Zakładu Patofizjologii

Termin przyjmowania zgłoszeń - do 25 maja 2018

Rehabilitation Clinic in Brandy's nad Orlici (Czechy) poszukuje fizjoterapeuty i terapeuty zajeciowego.

Oferta pracy w pliku pdf

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- ginekologii i położnictwa
- chorób wewnętrznych
- chirurgii ogólnej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback