Wigilia Studentów i Doktorantów

19 grudnia, w Domu Medyka, na zaproszenie Studentów i Doktorantów WUM, przybyły władze Uczelni, aby wspólnie ze swoimi wychowankami celebrować Wigilię Bożego Narodzenia.

Gości powitali Przewodniczący: w imieniu Samorządu Studentów WUM - Roman Koński, zaś w imieniu Doktorantów WUM - Sandra Górska.

Ze zgromadzonymi studentami i doktorantami opłatkiem oraz ciepłymi słowami dzielili się: prof. Mirosław Wielgoś - Rektor, prof. Barbara Górnicka - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Jadwiga Turło - Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii, prof. Andrzej Deptała - Prorektor ds. Personalnych i Organizacyjnych, prof. Paweł Włodarski - Dziekan IWL, prof. Marek Kuch - Dziekan II WL, prof. Piotr Wroczyński - Dziekan WF, prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska - Dziekan WLD, Prodziekani IWL - prof. Rafał Krenke, prof. Lidia Rudnicka oraz prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska, Prodziekan WNoZ - dr hab. Joanna Gotlib, Prodziekan CKP - prof. Maciej Słodkowski oraz Przewodnicząca Uczelnianego Kolegium Studiów Doktoranckich – prof. Katarzyna Życińska.

Fot. Michał Teperek