Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Obóz naukowy w Kaliszu

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu w dniach 3-23 lipca br. już po raz kolejny odbył się Obóz Naukowy Ginekologiczny, w którym uczestniczyli studenci  Koła Naukowego przy Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II, kierowanej przez prof. Włodzimierza Sawickiego.

To już trzeci raz, kiedy dzięki opiekunom koła -  dr. hab.  Krzysztofowi Cendrowskiemu, dr. Habibowi Alkhalayla oraz lek. Magdalenie Bizoń, studenci Ginekologicznego Koła Naukowego mieli możliwość pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności podczas obozu naukowego w Kaliszu.

Pod czujnym okiem prof. dr. hab. n. med. Dariusza Samulaka, dr  Med. Magdaleny Michalskiej i całego zespołu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego i Onkologii Ginekologicznej uczestnicy obozu mogli brać udział  w ciekawych zabiegach operacyjnych i cięciach cesarskich, Uczyli się odbierać poród oraz pogłębiali swoje umiejętności praktyczne na izbie przyjęć.

Bezpośredni kontakt z pacjentkami i towarzyszenie w pracy doświadczonym lekarzom pomogły studentom utrwalić wiedzę, którą zdobywali w trakcie roku akademickiego.

Zdjęcia: Oliwia Berkowska

 

 

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube