Centrum Medyczne WUM po raz czwarty nagrodzone w konkursie „Gazele Biznesu”

14 marca br. odbyła się uroczysta Gala ”Gazele Biznesu 2016”, podczas której wyróżniono najszybciej rozwijające się firmy z województwa mazowieckiego. Wśród nagrodzonych znalazło się Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas uroczystości statuetkę odebrała dr n. med. Ewa Trzepla - Prezes Centrum Medycznego WUM.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. O umieszczeniu firmy na liście Gazel Biznesu decyduje przede wszystkim przyrost obrotów osiągniętych w ciągu ostatnich trzech lat. Pod uwagę brane są  również rentowność, wielkość kapitału własnego i liczna zatrudnionych pracowników. Gazelę Biznesu otrzymuje firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów.

W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”.

Fot.: Copyright: "Puls Biznesu"