Nominacje profesorskie

27 września Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. W gronie nowo mianowanych znaleźli się pracownicy naukowi naszej Uczelni.

Podczas uroczystości, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim, nominacje profesorskie otrzymali: prof. Bronisława Pietrzak z I Kliniki Położnictwa i Ginekologii, prof. Elżbieta Maria Sułkowska z Zakładu Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej, prof. Andrzej Tokarz - kierownik Zakładu Bromatologii oraz prof. Paweł Włodarski z Katedry i Zakładu Histologii i Embriologii.

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Bronisławie Pietrzak

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Elżbiecie Marii Sułkowskiej