Warszawski Uniwersytet Medyczny na Salonie Maturzystów - Perspektywy 2016

W dniach 15-16 września w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się XI edycja targów edukacyjnych zorganizowanych przez Perspektywy. Tradycyjnie wśród wystawców znalazła się nasza Uczelnia.

Licznie przybyli na Salon maturzyści zostali przywitani przez: dr. hab. Janusza Walo - prorektora PW, prof. Andrzeja Mastalerza, wiceprzewodniczącego KRUW i Włodzimierza Paszyńskiego – wiceprezydenta Warszawy. Naszą Uczelnię reprezentował Dziekan I Wydziału Lekarskiego – prof. Paweł Włodarski.

Wszyscy zainteresowani możliwościami kształcenia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym mogli odwiedzić stoisko WUM, gdzie zarówno pracownicy, jak i studenci Uczelni udzielali szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji i warunków studiowania. Przyszli abiturienci otrzymali także niezbędne materiały informacyjne.
W programie wydarzenia przewidziano czas na prezentację szkół wyższych. Z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego warunki przyszłorocznego naboru przedstawił dr Henryk Rebandel -Sekretarz Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej.

Warszawski Salon Maturzystów odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich.

Fot. Jarosław Oktaba
Dział Fotmoedyczny WUM