Przekazanie insygniów nowym Władzom Uczelni

W poniedziałek, 29 sierpnia 2016 roku w Sali Senatu odbyło się tradycyjne przekazanie insygniów nowym Władzom Uczelni, których czteroletnia kadencja rozpocznie się 1. września br.

Łańcuch Rektora założył swojemu następcy prof. Mirosławowi Wielgosiowi Rektor - prof. Marek Krawczyk.

Prorektorzy: ds. Kadr - prof. Renata Górska, ds. Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem - prof. Sławomir Nazarewski, ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą - prof. Sławomir Majewski, ds. Dydaktyczno-Wychowawczych - prof. Marek Kulus przekazali łańcuchy nowym Prorektorom: prof. Andrzejowi Deptale, dr. hab. n. med. Wojciechowi Braksatorowi, dr hab. Jadwidze Turło oraz prof. Barbarze Górnickiej.

Łańcuch Dziekana I Wydziału Lekarskiego przekazał nowemu Dziekanowi - prof. Pawłowi Włodarskiemu Rektor - prof. Mirosław Wielgoś.

Podczas spotkania Rektor - prof. Marek Krawczyk podziękował kończącemu kadencję zespołowi Prorektorów za wspólną pracę na rzecz Uczelni.

Ze słowami podziękowań do ustępujących Władz Rektorskich zwrócił się prof. Mirosław Wielgoś, który wręczył Rektorowi - prof. Markowi Krawczykowi replikę pierścienia rektorskiego.

Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie obecnych i nowych Władz Uczelni.

Fot. Michał Teperek