Uroczyste złożenie kwiatów pod Grobem Nieznanego Żołnierza

W poniedziałek 1. sierpnia 2016 roku w 72. rocznicę Powstania Warszawskiego odbyła się uroczysta zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i złożenie wieńców. Uroczystość, jak co roku, jest wyrazem hołdu dla Powstańców Warszawy. Wieniec złożyła także Konferencja Rektorów Uczelni Warszawskich, której przewodniczył JM Rektor - prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk.

W składzie delegacji Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich poza jej Przewodniczącym – Rektorem Markiem Krawczykiem byli rektorzy i prorektorzy innych uczelni: prof. dr hab. Andrzej Eliasz - Rektor Uniwersytetu SWPS, prof. dr hab. Andrzej Mastalerz - Rektor Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, ks. prof. Stanisław Dziekoński – Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, prof. dr hab. Wiesław Bielawski - prorektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i prof. dr hab. Stanisław Wincenciak, Prorektor do spraw Rozwoju Politechniki Warszawskiej.

Fot. Wanda Widomska
Dział Fotomedyczny